Algemene informatie

Algemene informatie
Star Beach is het grootste en meest populaire water vakantieoord van Kreta. Op het terrein en in het centrum van Chersonissos.

Ligging/vervoer
Chersonissos is een zeer populaire, drukke toeristische plaats op het Griekse eiland Kreta, gelegen aan de Middellandse Zee. De plaats ligt op ongeveer 26 km ten oosten van Heraklion, de hoofdstad van Kreta. Hier bevindt zich ook het vliegveld Heraklion Airport N. Kazantzakis.

Chersonissos is een gezellige en drukke badplaats met heerlijke stranden, waar je tot diep in de nacht kunt feesten. Veel jongeren vieren hier hun vakantie.

Reisaanbieders voor jongerenvakanties naar Star Beach Chersonissos
Er zijn diverse reisaanbieders die accomodaties aanbieden op de prachtige jongerenvakantiebestemming, maar ook worden er door reisorganisaties vliegtickets of complete paketten aangeboden. Eén van deze aanbieders is Gogo. Op onze pagina van appartementen in Sunny Beach en Hotels in Sunny Beach vindt je een overzicht van alle accomodaties van deze reisaanbieder.

Weer Kreta
Het weer in Star Beach is over het algemeen erg aangenaam.

MaandMax. temp.Min. tempZonurenZeetemp.
Januari148416
Februari158515
Maart179515
April2011816
Mei24151019
Juni28201222
Juli31221224
Augustus31231225
September27191024
Oktober2316622
November2012520
December1610417

Genoemde cijfers zijn gemiddelden.

Medisch
Wanneer je op vakantie gaat naar Star Beach zijn er voor zover bij ons bekend geen verplichtingen wat betreft inentingen. Het beste is dat u nog even navraag doet bij uw huisarts of GGD want er worden verschillenden adviezen gegeven over onder andere Malaria, Encefalitis en Rabiës.

Op een jongerenvakantie komt het geregeld voor dat er plotseling medische zorg nodig is voor jou of je vrienden. Hiervoor kun je het advies bij de reisleider en anders weten ze dat bij je hotel of appartement wel. Zij verwijzen je dan naar de meest dicht bijzijnde artsen post in de buurt. Bewaar de kwitantie om deze te declareren bij je verzekeraar.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*